Skip Ribbon Commands
Skip to main content

Ondrej Sevecek's Blog

:

Engineering and troubleshooting by Directory Master!
Ondrej Sevecek's Blog > Posts > Jedna reklama za druhou. Ale slibuju, dneska ještě napíšu něco implementačního :-)
duben 03
Jedna reklama za druhou. Ale slibuju, dneska ještě napíšu něco implementačního :-)

Kamarád Honza Váňa bude prezentovat ​AD management od Questu:

http://www.techdata.cz/public/infonews.php?id=120083-4136cf&maid=__mailid__&cuid=__custid__

Je to dobrej maník, určitě nebudete litovat :-)

Comments

Prezentaci povede Lee Eliot, brit jako poleno

Ale určitě to bude good a leccos se tam dozvíme :D
Jan Váňa on 3.4.2013 13:04

Add Comment

Sorry comments are disable due to the constant load of spam *


Omlouvám se, ale příval spamu nelze kontrolovat, takže mi prosím pošlete email, pokud máte nějaký dotaz, nebo připomínku.

Title


Pole Title nemusíte vyplňovat, doplní se to samo na stejnou hodnotu jako je nadpis článku.

Author *


Pole Author nesmí být stejné jako pole Title! Mám to tu jako ochranu proti spamu. Roboti to nevyplní dobře :-)

Body *


Email


Emailová adresa, pokud na ni chcete ode mě dostat odpověď. Nikdo jiný než já vaši emailovou adresu neuvidí.

Attachments